Hakkımızda

Duratek Makina San. Ve Tic.Ltd.Şti. olarak; 15 yılı aşkın bir süredir uzman kadromuzla talaşlı imalat sektöründe hizmet vermekteyiz. Mümessilliğini yaptığımız alanında uzman global firmalar ile talaşlı imalattaki parça sabitleme ve şekil verme proseslerine yönelik çözümleri birlikte sunabilen Türkiye'de tek firmayız.

Yaratıcı ve girişimci ruhumuzla yeniliğin peşinden giderek talaşlı imalattaki gelişmeleri yakından takip ediyor, üretimde verimlilik ve kalite seviyesini arttırabileceğine inandığımız global firmalar ile yeni işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde distribütörlüğünü yürüttüğümüz firmalar olan WALTER, SCHWANOG, AMF, HAIMER, UTILIS ve URMA markaları ile partneriniz olmaya hazırız.

Her işletmenin ihtiyacının farklı olduğundan yola çıkarak, “ihtiyaca özel çözüm sunma” yaklaşımımızla küçük ve orta ölçekli işletmelerden, çok büyük üreticilere kadar geniş bir müşteri portföyüne tasarım, danışmanlık ve uygulama hizmeti verebildiğimiz gibi imalat sektöründeki acil ihtiyaçlara da hızlı cevap verebilmekteyiz. Standart olarak tercih edilen ürünlerin çoğunlukla stoklarımızda bulunması sayesinde talep ettiğiniz ürünlerin teslimatını aynı gün içerisinde gerçekleştirebilmekteyiz.

© 2024. Tüm Hakları Saklıdır.