Hakkımızda

Duratek Makina San. Ve Tic.Ltd.Şti.; yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir uzman kadrosuyla talaşlı imalat sektöründe hizmet vermektedir. ''Duracarb'' markasının Türkiye mümessiliği ile faaliyetine başlayan şirket, Stellram markasının Türkiye mümessiliği ile devam etmiştir. Sonrasında ise; her biri kendi alanlarında uzman olan Kennametal, Vargus/Vardex, Emuge, Mahr markalarının İstanbul Anadolu Yakası yetkili temsilciliklerini yürütmektedir.

 

Son olarak; kendi alanında en başarılı çözümleri sunan ve komple mühendislik çalışmalarına imkan sağlayan ''WALTER'' ile bölge distribütörlüğü anlaşması imzalanmış olup, talaşlı imalata yönelik tüm operasyonları tek bir marka altında yürütmek hedeflenmektedir.

Uzman kadrosu sayesinde anahtar teslim projelerde teknik çözüm üretmekle beraber, imalat sektöründeki acil ihtiyaçlara da hızlı cevap verebilmektedir. Standart olarak tercih edilen ürünlerin çoğunlukla stoktlarında bulunması sebebiyle talebe bağlantılı olarak aynı gün içerisinde ürün teslimatını çoğunlukla gerçekleştirmektedir.

© 2021. Tüm Hakları Saklıdır.